Menü
Alışveriş Sepetiniz

HİLTİ

Marka: HİLTİ
HİLTİ BAYAN ÇİKOLATAİçerikZencefil, Ginseng, Çakşır, Kakao, Şeker, Kakao Yağı içermektedir.Kullanım;Günlük olarak 1 adet tüketilmelidir. 30 dk sonra göstereceği etki 36-48 saat boyunca devam edebilmektedir.Ürünün içeriği bitkisel özlerden oluştuğu için rahatlıkla kullanılabilir...
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: HİLTİ
Doğal İçeriği Ve Özel Seçilmiş Bitki Özleri İle Hazırlanmıştır.HİLTİ Epimedyumlu Macun  Ürünümüz Son Zamanların En Çok Tercih Edilen Erkek Özel Ürün Markasıdır.HİLTİ Epimedyumlu Macun İçeriğinde;*Çiçek Balı *Dut Pekmezi *Keçiboynuzu Pekmezi *Havlıcan *Ginseng Ekstrakt *Arı Sütü Ekstrak..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: HİLTİ
Hilti Gold Güç Çikolatası 12 Adet BAY-BAYAN Kullanıma Uygundur.Yarım Saat Önce 1 Adet Tüketiniz ( Belirtilen oranı aşmayın )Etkisi 2-3 Saat Sürmektedir , (Kişiye Göre Bu Süre Değişebilir)Gizli Paket İle Gönderilir (Kargo Firmasın Ambalajı  , Üzerinde Sadece isim soy isim adres Ve telefon numara..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: HİLTİ
NET MIKTAR / NET AMOUNT : 15 gr x 12 Saset / SachetKULLANIM TALİMATI : Günde 1 adet kullanılması tavsiye edilir. Yemeklerden 2 saat önce veya 2 saat sonra tüketiniz. 30 dakika sonra göstereceği etki kullanıcının fiziksel durumuna bağlı olarak 72 saat boyunca devam ettirebilir.INSTRUCTIONS FOR ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)