Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, aşağıdaki ürünleri kendine ürettiğini ve uluslararası ticaret özelliklerine göre gerekli tüm izin ve sertifikaları aldığını kabul ve beyan eder.

Tüm ürünlerimiz Türkiye’de üretilmektedir. Her ürünün resmi içerik belgeleri, analiz raporları ve içerik oranları ekte sunulmaktadır. Ürünlerimizde hiçbir domuz yağı veya katkı maddesi, alkol veya bazlı ürünler, kanser ve insan sağlığına zarar veren ağır petrokimyasal ürünler bulunmamaktadır. Ürünlerimiz imal edildikten ve paketlendiğinden sonra uygun saklama ve depolama şartları ile pazarlamaya hazırlanır. Tam steril ve hijyenik kalite ve üretim izinleri uzman kadro ve son teknoloji makineleri ile kendi tesislerimizde üretilmektedir.

Sahip olduğumuz sertifikalar: tüm sertifikalarımız tarım ve gıda bakanlığı ve türk standartları enstitüsü tarafından verilmektedir.

Sahip olduğumuz markalar:

 1. Gold q7
 2. Zeynurdem
 3. Evelle hıltı
 4. Vıp elegance

Belgelerimiz

 1. Serbest satış belgesi
 2. Üretim izin ve tescil belgesi
 3. Marka tescil belgesi
 4. Iso 45001: 2018 kalite belgesi
 5. Iso 22000: 2018 kalite belgesi
 6. Iso 14001: 2015 kalite belgesi
 7. Iso 9001: 2015 kalite belgesi
 8. Haccp-zın 2012 gıda güvenliği sertifikası
 9. Gmp yüksek kalite ve yasallık sertifikası
 10. Helal 22000: 2012 helal üretim belgesi

Ürettiğimiz ürünler:

 1. Erkek ve kadınlar için bitkisel karışık macun
 2. Ballı bitkisel karışık macun
 3. Bitkisel karışık çikolata
 4. Bitkisel karışımlı beyazlatılmış kahve
 5. Bitkisel karışım krem çikolata
 6. Bitkisel karışımlı bonbon şeker
Geçmişten günümüze taleplerinize uygun çözümler sağlayan firmamız yeni nesil e-ticaret sitesi ile artık 7/24 online olarak hizmetinizdedir!

Her daim kaliteli ürün, uygun fiyat, hızlı teslimat, güvenilir alışveriş ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla durmadan kendini yenilemekte, yetiştirmekte ve güncellemektedir.

Yıllardan süre gelen yenilikçi hizmet anlayışımız ile artık e-ticaret sitemiz üzerinden çok daha fazla kitlelere daha hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

E-ticaret sitemiz üzerinde tüm güvenlik korumaları sağlanmış olup, sade, şık ve hızlı bir arayüz tasarımı geliştirilmiştir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimizi en iyi, kaliteli ve huzurlu alışveriş deneyimini sunmaktır.

Saygılarımızla,
İyi alışverişler...